Znajdź produkt idealny:
Dostępność

Trwałe znakowanie dzięki produktom marki Pica

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo markery permanentne w różnych kolorach, wkłady wodorozpuszczalne, znaczniki automatyczne oraz znaczniki żelowe. Znaczniki żelowe Pica Gel przeznaczone są do wszystkich rodzajów powierzchni (tłuste, zardzewiałe oraz mokre). Znaczniki Pica Dry zostały stworzone do powierzchni zakurzonych, tłustych, wilgotnych, ciemnych, wrażliwych, laminowanych oraz silikonowych. Pica Dry świetnie sprawdzi się na powierzchniach gładkich takich jak płyty kartonowo-gipsowe oraz płytki. Markery permanentne Pica Classic stworzone zostały na bazie alkoholu są wodoodporne oraz szybkoschnące. Dostępne z dwoma rodzajami końcówek (okrągła i ostra).

 

Czytaj dalej

Znaczniki żelowe Pica – nowa technologia stanowiąca alternatywę dla farb w tubach

Oferowane w naszym sklepie internetowym znaczniki żelowe Pica Gel odznaczają się wyjątkowo szerokimi możliwościami użytkowania. Można ich używać do znaczenia po rozmaitych powierzchniach i w niemal każdych warunkach – gładkich i szorstkich, zardzewiałych, suchych i wilgotnych, ciemnych i jasnych, rozgrzanych i zmrożonych. Nawet na ciemnej powierzchni znacznik żelowy Pica zachowuje doskonały kontrast i można go używać nawet pod powierzchnią wody. Ślad po znaczniku zachowuje się w temperaturze dochodzącej nawet do 1000 stopni Celsjusza.

Znacznik żelowy Pica jest także niezwykle ekonomiczny i o wiele łatwiejszy w użyciu niż klasyczna farba w tubie. Pojedynczy znacznik jest odpowiednikiem 4 farb w tubie, po 50 ml każda. Dodatkowo znacznik ten nie kapie, nie rozchlapuje się i nie plami niepotrzebnie powierzchni.

Znaczniki automatyczne Pica – narzędzia dla profesjonalistów

Znacznik automatyczny Pica wyposażony jest w specjalny wkład grafitowy. Gwarantuje on znakomite znakowanie na większości powierzchni – mokrych, suchych, gładkich, szorstkich, tłustych czy też zakurzonych. Znacznik ten występuje w wielu odmianach dostosowanych do szerokich potrzeb użytkowników. Można wybrać wersję wodoodporną bądź wodorozpuszczalną. Wybór różnorodnych wkładów daje możliwość użycia znacznika na materiałach zarówno jasnych, jak i ciemnych. Znacznik automatyczny Pica posiada wbudowaną temperówkę, a jego wygodna konstrukcja umożliwia bezproblemową pracę jedną ręką. Nowoczesna konstrukcja znacznika zabezpiecza go przed działaniem wszelkich płynów, kurzu i zabrudzeń mogących powodować jego uszkodzenie. W ofercie sklepu internetowego poznan-tech.pl znajdziesz wiele rodzajów markerów permanentnych, których można używać w celach technicznych w skrajnie różnych warunkach.

 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl