Znajdź produkt idealny:
Dostępność
Promocja

Wykańczanie powierzchni poprzez szlifowanie

W pracach wykończeniowych przy wszelkiego rodzaju remontach, majsterkowaniu, czy w budownictwie konieczne jest niekiedy wyszlifowanie danej powierzchni. Uzyskuje ona odpowiedni kształt oraz fakturę za pomocą narzędzia ściernego oddziałującego na powierzchnię. Najpopularniejszym narzędziem ściernym jest oczywiście papier ścierny, lecz nie zawsze będzie to wybór najlepszy. Gdy na szlifowanej powierzchni znajdziesz krawędzie, zagłębienia oraz inne trudności, lepiej sprawdzą się elastyczne materiały ścierne. Należą do nich m.in. szlifierskie gąbki, a odnajdziesz je w ofercie naszego sklepu internetowego.

Elastyczne materiały ścierne

Szlifierskie gąbki i inne ręczne materiały ścierne wykazujące się elastycznością, dopasowują się do szlifowanej powierzchni pod wpływem nacisku i kontaktu z daną powierzchnią. Dzięki temu pracę możesz wykonywać wygodniej, szybciej i skuteczniej. Unikasz też w ten sposób uszkodzenia szlifowanej powierzchni, a także zniszczenia lub załamania samego narzędzia do szlifowania, którego używasz. W zależności od wybranej szlifierskiej gąbki, możesz jej użyć do takich typów materiałów, jak lakiery, farby, drewno, tworzywa sztuczne, czy metale. 

Skorzystaj z praktycznej oferty

Oferujemy elastyczne materiały ścierne o różnym stopniu ziarnistości, dzięki czemu nadadzą się one do różnych materiałów, a także różnego charakteru prac. Dostępne są one również w większych zestawach, po kilka gąbek lub w dłuższych rolkach. Jest to wyposażenie, które znajdzie swoje zastosowanie nie tylko w profesjonalnej firmie, ale też w skrzynce narzędziowej domowego miłośnika majsterkowania lub złotej rączki. Zapewniamy, że wybierając naszą ofertę, sięgasz po produkty wysokiej jakości, ponieważ są to wyroby od takich producentów, jak 3M, czy też Festool. Sprawdź szczegóły i wybierz wyposażenie, które ułatwi Ci każdą pracę szlifierską.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl