Masz pytania lub potrzebujesz pomocy? Zadzwoń: 61 661 60 50 lub napisz: sklep@tech-poznan.pl

 

HEAVY DUTY NEWS 🔥 MILWAUKEE

ABY SKORZYSTAĆ Z OFERTY SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: 

✉ biuro@tech-poznan.pl 
📞 61 661 60 50

⬇KLIKNIJ I SPRAWDŹ AKTUALNE PROMOCJE⬇

Profesjonalne narzędzia pneumatyczne

Lekkie i wygodne narzędzia pneumatyczne doskonale spełniają swą rolę w branżach motoryzacyjnych, w budownictwie oraz w przemyśle. Profesjonalne szlifierki pneumatyczne umożliwiają bardzo dokładne szlifowanie, wykonywanie precyzyjnych zaokrągleń oraz przygotowywanie rozmaitych powierzchni do ostatecznego wykończenia, np. woskowania lub polerowania. Wyróżniającą cechą tych profesjonalnych narzędzi jest wysoka sprawność przy zachowaniu niskich kosztów eksploatacji, co daje im przewagę nad cięższymi szlifierkami elektrycznymi i pozwala swobodnie wykorzystywać je w szerokim zakresie prac. Ponieważ napędzane są za pomocą sprężonego powietrza, zapewniają tanią pracę i rzadko się psują. Szlifierki pneumatyczne nadają się zarówno do prac ciężkich, jak i do prac lekkich, a dzięki możliwości regulacji prędkości obrotowej oraz wydajnym systemom odsysania pyłów, gwarantują wysoki komfort pracy oraz optymalne dopasowanie do konkretnego materiału.

Szlifierki pneumatyczne – wygodne narzędzie pracy dla każdego specjalisty

Na ofertę naszego sklepu składają się profesjonalne szlifierki pneumatyczne oscylacyjne oraz mimośrodowe. Narzędzia te działają w podobny sposób, z jedną różnicą- podczas gdy te pierwsze wykorzystują wyłącznie ruchy oscylacyjne, szlifierki mimośrodowe łączą w sobie oscylację oraz ruchy obrotowe stopy szlifierskiej, dzięki czemu ich zastosowanie może być szersze. Wykorzystując specjalistyczne narzędzia pneumatyczne z naszej oferty, możesz precyzyjnie przygotować dowolny materiał do lakierowania, woskowania czy polerowania.

Sprawdzone narzędzia pneumatyczne w sklepie TECH-POZNAŃ

W naszym sklepie stawiamy na najwyższą jakość, oferując niezawodne szlifierki od renomowanego producenta – marki Festool. Wybierając sprawdzone, wysokiej jakości narzędzia pneumatyczne uzyskujesz gwarancję wysokiej wydajności i efektywnej pracy. Poznaj specjalistyczną ofertę sklepu TECH-POZNAŃ i znajdź najlepsze rozwiązania, które zapewnią skuteczność w każdych warunkach!

Pneumatyczna szlifierka mimośrodowa LEX 3 125/3 Pneumatyczna szlifierka mimośrodowa LEX 3 125/3
Producent: Festool
Cena: 2 597,17 zł (netto: 2 111,52 zł )
szt.
zobacz więcej
Pneumatyczna szlifierka mimośrodowa LEX 3 125/5 Pneumatyczna szlifierka mimośrodowa LEX 3 125/5
Producent: Festool
Cena: 2 597,17 zł (netto: 2 111,52 zł )
szt.
zobacz więcej
Pneumatyczna szlifierka mimośrodowa LEX 3 77/2,5 Pneumatyczna szlifierka mimośrodowa LEX 3 77/2,5
Producent: Festool
Cena: 1 796,78 zł (netto: 1 460,80 zł )
szt.
zobacz więcej
Pneumatyczna szlifierka oscylacyjna LRS 400 Pneumatyczna szlifierka oscylacyjna LRS 400
Producent: Festool
Cena: 2 911,61 zł (netto: 2 367,16 zł )
szt.
zobacz więcej
Pneumatyczna szlifierka oscylacyjna LRS 93 M Pneumatyczna szlifierka oscylacyjna LRS 93 M
Producent: Festool
Cena: 2 354,20 zł (netto: 1 913,98 zł )
szt.
zobacz więcej

Szlifierki pneumatyczne

Dostępne w ofercie naszego sklepu szlifierki pneumatyczne to narzędzia cechujące się bardzo dużą wydajnością, produkowane przez najlepszych producentów.
Z racji swoich gabarytów (niska waga, niewielki rozmiar) szlifierka pneumatyczna zyskuje przewagę nad szlifierkami napędzanymi silnikiem elektrycznym. W ramach oferty naszego sklepu udostępniamy Państwu szlifierki pneumatyczne oscylacyjne, kątowe i taśmowe m.in. takich firm jak 3M i Festool.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl