Znajdź produkt idealny:
Dostępność
Promocja

Mimośrodowe szlifierki pneumatyczne

Szeroki zakres możliwości jakie oferują mimośrodowe szlifierki pneumatyczne sprawia, że narzędzia te doskonale spełniają swoje zadanie w rozmaitych branżach związanych z przemysłem, stolarstwem, budownictwem oraz motoryzacją. Nadają się do pracy z różnymi materiałami – z drewnem, metalami, materiałami mineralnymi oraz rozmaitymi tworzywami sztucznymi, pozwalają na szlifowanie farby oraz lakieru.

Jaką szlifierkę wybrać, mimośrodową czy oscylacyjną?

Pomimo tego że narzędzia te wyglądają dość podobnie, ich działanie oraz zastosowanie trochę się od siebie różni. Mimośrodowe szlifierki pneumatyczne to połączenie skuteczności ruchów oscylacyjnych z ruchami obrotowymi stopy szlifierskiej. Dzięki temu ten rodzaj szlifierek ma bardziej uniwersalne zastosowanie niż szlifierki oscylacyjne, szybko pracuje, a ponadto nadaje się także do szlifowania zgrubnego. Elastyczny talerz szlifierski umożliwia skrupulatne wygładzenie zarówno wklęsłych, jak i wypukłych oraz zakrzywionych powierzchni. Możliwości tego narzędzia są naprawdę zaskakujące i pozwalają wykorzystywać je zarówno w profesjonalnych branżach, jak i w prywatnej, domowej przestrzeni, np. do wygładzania powierzchni mebli. Śmiało możemy zdecydować się na szlifierkę mimośrodową, jeśli planujemy pracować z różnymi strukturami poszukujemy uniwersalnego i jednocześnie niezawodnego narzędzia.

Poznaj profesjonalne narzędzia z oferty sklepu TECH-POZNAŃ

W szerokiej ofercie naszego sklepu znajdziesz wyłącznie specjalistyczne narzędzia które mogą znaleźć zastosowanie zarówno w profesjonalnych branżach, jak i w domowych pracach remontowych czy wykończeniowych. Oferujemy szlifierki pneumatyczne mimośrodowe marki Festool – narzędzia te gwarantują skuteczność oraz efektywność na najwyższym poziomie! Zachęcamy do zapoznania się z profesjonalnymi narzędziami, które dostępne są w sklepie TECH-POZNAŃ. Każdy specjalista z pewnością odnajdzie w naszej ofercie atrakcyjne propozycje na miarę swoich potrzeb!

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl