Znajdź produkt idealny:

Oscylacyjne szlifierki pneumatyczne

Oscylacyjne szlifierki pneumatyczne najczęściej znajdują zastosowanie przy pracy z takimi materiałami jak drewno, beton czy różnego rodzaju metale. Działanie tego rodzaju szlifierek opiera się na ruchach oscylacyjnych. Stopa szlifierska jest mniej elastyczna niż w przypadku szlifierek mimośrodowych – to sprawia, że szlifierki oscylacyjne doskonale spełniają swą rolę przy pracy z różnymi gatunkami drewna, np. do wygładzania blatów meblowych. Dzięki temu doskonale odnajdują się we wszelkich warsztatach stolarskich oraz podczas prac remontowych.

Jaką szlifierkę najlepiej wybrać – oscylacyjną czy mimośrodową?

Pneumatyczne szlifierki oscylacyjne znakomicie sprawdzają się na niewielkich powierzchniach, pozwalając na bardziej precyzyjne wygładzenie wstępnie oszlifowanych materiałów. Pozwalają łatwiej dotrzeć do trudno dostępnych miejsc, takich jak wąskie narożniki. Zaliczane są do narzędzi o wysokiej uniwersalności, jednakże najlepiej radzą sobie z obróbką drewnianych powierzchni. Wybór odpowiedniej szlifierki w głównej mierze zależy od tego, z jakimi materiałami zamierzamy pracować. Jeśli zależy nam na wygodnej szlifierce o szerokim zastosowaniu, śmiało możemy wybrać profesjonalną szlifierkę oscylacyjną. Jednakże jeśli planujemy obróbkę materiałów o rozmaitej, także bardzo twardej strukturze lub poszukujemy narzędzia do szlifowania zgrubnego, w tym przypadku lepiej będzie wybrać uniwersalną szlifierkę mimośrodową.

Specjalistyczne narzędzia do pracy w sklepie TECH-POZNAŃ

Niezależnie od tego czy zdecydujesz się wybrać pneumatyczną szlifierkę oscylacyjną czy też mimośrodową, profesjonalna oferta naszego sklepu wyjdzie naprzeciw Twoim oczekiwaniom. Oferujemy specjalistyczne narzędzia pochodzące wyłącznie od renomowanych producentów, takich jak renomowana marka Festool. Postaw na sprawdzone rozwiązania, aby cieszyć się długotrwałą skutecznością i niezawodnością, Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego profesjonalnego sklepu TECH-POZNAŃ.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl