Masz pytania lub potrzebujesz pomocy? Zadzwoń: 61 661 60 50 lub napisz: sklep@tech-poznan.pl

Tarcze pilarskie Festool
Tarcze pilarskie Festool

Lepsza jakość – lepsze cięcie.

Tarcze pilarskie Festool. Wytrzymałość i precyzja w najtrudniejszych warunkach. Dopasowane do zastosowania i materiału. Z odpornego na temperaturę i na ścieranie bimetalu lub ze stalą hartowaną w przypadku brzeszczotów do wyrzynarek. A w przypadku tarcz pilarskich ze stali obrabianej techniką laserową oraz z zębami z drobnoziarnistego węglika spiekanego. Doskonałe cięcie powstaje dopiero wtedy, gdy tarcza pilarska jest tak samo dobra, jak maszyna.

Doskonałe dopasowanie.
Dla zapewnienia perfekcyjnych wyników cięcia oraz długiego okresu żywotności, tarcze pilarskie do pilarek tarczowych i brzeszczoty do wyrzynarek wytwarzane są z metali wysokiej jakości. Kąt cięcia oraz kształt zębów są odpowiednie do zastosowania i do maszyny.

czytaj całość »
Odkurzacze przemysłowe FESTOOL - przegląd i zastosowanie
Odkurzacze przemysłowe FESTOOL - przegląd i zastosowanie

Zawsze pracuj z odsysaniem!
Dla ochrony zdrowia i utrzymania miejsca pracy w czystości potrzebne jest intensywne i pewne odsysanie. Należy pamiętać, że szkodliwość pyłu zależy od wielkości cząstek, od ilości i czasu oddziaływania na płuca. Drobne pyły są znacznie bardziej szkodliwe dla dróg oddechowych. Wiele z nich zostało zakwalifikowanych jako szczególnie szkodliwe dla zdrowia. Na przykład dwutlenek krzemu powoduje powstawanie raka płuc. Dlatego też
przy pracy z pyłami mineralnymi, które zawierają krzem, należy pracować ze sprawdzonym i atestowanym odkurzaczem. Takie możliwości zapewniają odkurzacze mobilne serii CTL, CTM i odkurzacze specjalne oraz modele wyposażone w funkcję automatycznego oczyszczania filtra AUTOCLEAN.

czytaj całość »
Regulamin konkursu "Pracuję z Festool'em"

REGULAMIN KONKURSU  "Pracuję z Festool’em"

§ 1. Konkurs - organizator konkursu

  1. Niniejszy Regulamin określa zasady, zakres i warunki uczestnictwa w Konkursie pod nazwą „Pracuję z Festoolem”, zwany dalej „Konkursem”.
  2. Organizatorem konkursu jest firma Tech Dwa Sz. Orszulak, G. Bręcz Spółka Jawna z siedzibą w Poznaniu, pod adresem: ul. Głuchowska 1, 60-101 Poznań (zwana dalej „Organizatorem”)
  3. Konkurs organizowany jest za pośrednictwem stron www.oferta.tech-poznan.pl oraz portalu Facebook
czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl