Masz pytania lub potrzebujesz pomocy? Zadzwoń: 61 661 60 50 lub napisz: sklep@tech-poznan.pl

Poznaj akumulatorowe szlifierki
Poznaj akumulatorowe szlifierki

Profesjonalne szlifierki bez przewodu. Dla bezgranicznej skuteczności.

Szlifierki, które sprawdzą się w każdej sytuacji, zarówno w pracy bezprzewodowej, jak i przewodowej. Trudno dostępne miejsca, czy praca w położeniu pionowym nie stanowi dla nich żadnej przeszkody.

 

 

 

 

 

Szlifierki kompaktowe RTSC 400, DTSC 400 i ETSC 125 wyposażone zostały w akumulatory 18 V Ergo 3,1 Ah, które zapewniają mobilność i swobodę ruchu podczas pracy. Każda ze szlifierek razem z akumulatorem waży zaledwie 1,4kg, a dzięki równomiernemu rozłożeniu ciężaru możliwa jest swobodna praca i niemęczące manipulowanie narzędziem, również nad głową. Adapter sieciowy plug-it w prosty i szybki sposób przemieni nasze urządzenie w szlifierkę zasilaną sieciowo, zapewniając nam doskonałą pracę ciągłą. Szlifierki wyposażone są w pojemniki Longlife na pył co zapewnia duży komfort i odsysanie zanieczyszczeń na wejściu.

Akumulatorowa szlifierka oscylacyjna RTSC 400

Szlifierka oscylacyjna służy do szybkiej obróbki powierzchni drewnianych. Sprawdzi się doskonale w pracach na płaskich równych powierzchniach oraz delikatnie zaokrąglonych. Jej prostokątna stopa pozwala na dokładne wyszlifowanie narożników. W połączeniu z akumulatorem 18 V Ego 3,1 Ah szlifierka staje się wyjątkowo mobilna, a swoboda ruchu zdecydowanie poprawia pracę, czyniąc szlifierkę ergonomiczną.


Akumulatorowa szlifierka oscylacyjna RTSC 400

Dobierz najlepiej dopasowany materiał ścierny dla szlifierki oscylacyjnej. >>

Akumulatorowa szlifierka Delta DTSC 400

Szlifierka Delta charakteryzuje się trójkątną stopą szlifierską, co zdecydowanie ułatwia szlifowanie trudno dostępnych szczelin i narożników. W szlifierce typu Delta wykorzystana jest ta sama metoda działania co w szlifierce oscylacyjnej.


Akumulatorowa szlifierka Delta DTSC 400

Dobierz najlepiej dopasowany materiał ścierny dla szlifierki Delta. >>

Akumulatorowa szlifierka mimośrodowa ETSC 125

Szlifierka mimośrodowa ma szerokie zastosowanie i nadaje się do prawie wszystkich prac szlifierskich. Ponadto wyposażona została w elastyczny talerz szlifierski, który umożliwia pracę nie tylko na powierzchniach płaskich, ale również tych wklęsłych i wypukłych.


Akumulatorowa szlifierka mimośrodowa ETSC 125

 Dobierz najlepiej dopasowany materiał ścierny dla szlifierki mimośrodowej. >> 

 

Szlifierki akumulatorowe zapewniają nam większą swobodę ruchu i niezwykłą wygodę pracy bez przewodu. Ich dodatkowym atutem jest szlifowanie bez śladów wzdłuż powierzchni i ram okiennych oraz wypełnień dzięki PROTECTOROM.

 

 

Krótko mówiąc: RTSC, DTSC i ETSC to naprawdę profesjonalne szlifierki do pracy bezprzewodowej, ale i przewodowej. Przekonaj się sam >>

 


W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu:

Tech Poznań Sz. Orszulak, G. Bręcz Spółka Jawna
Głuchowska 1, 60-101 Poznań

Biuro Handlowe:

E-mail: biuro@tech-poznan.pl
Telefon: 61 661 60 50

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl