Znajdź produkt idealny:
Dostępność
Promocja

Wygodne przechowywanie narzędzi

W każdym warsztacie lub wyposażeniu osoby zajmującej się wszelkiego rodzaju pracami technicznymi, nie brakuje narzędzi każdego typu – od drobnych elementów, po duże maszyny i elektronarzędzia. Wykorzystanie tych elementów jest konieczne, aby móc skutecznie wykonywać swoją pracę. W ich natłoku można by jednak bardzo łatwo się zgubić – należy więc je odpowiednio przechowywać i sortować. Pamiętać trzeba jednocześnie też o tym, że Twoje narzędzia muszą być łatwe do przetransportowania, w przypadku, gdy jesteś np. specjalistą wyjeżdżającym do napraw u klientów. Z tego powodu bardzo szeroką kategorią produktów przeznaczonych dla specjalistów są rozwiązania do organizacji pracy i przechowywania narzędzi. Wyjątkową propozycją są Systainery Festool, czyli funkcjonalne organizery do warsztatu.

Systainer Festool

Systainer Festool to systemy do przechowywania i transportu narzędzi tworzone przez znaną wśród klientów firmę Festool. Wyróżnia się ona już niemal stuletnim doświadczeniem, dzięki czemu doskonale wie, jak ważne jest wygodne przechowywanie wszystkich elementów niezbędnych Ci podczas pracy. Nie są to zwykłe skrzynki na narzędzia, lecz rozbudowane organizery do warsztatu, będące funkcjonalnymi systemami, które można dowolnie modyfikować, rozbudowywać, czy też łączyć z wózkami transportowymi. Dzięki temu przetransportowanie nawet wielu różnych Systainerów Festool wypełnionych posortowanymi i właściwie zabezpieczonymi do transportu narzędziami nie będzie wymagało od Ciebie wielkiego wysiłku. Żadna zwykła skrzynka narzędziowa nie da Ci takiego komfortu oraz tak wielu możliwości.

Wybierz Systainer dla siebie

Już teraz możesz zastosować to wyjątkowo praktyczne rozwiązanie również w swojej firmie lub warsztacie narzędziowym. Skorzystaj z naszej rozbudowanej i atrakcyjnej cenowo oferty Systainerów Festool. Sprawdź szczegóły i stwórz zestaw, który sprawdzi się w Twoim warsztacie.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl