Profesjonalne przechowywanie narzędzi i akcesoriów
Profesjonalne przechowywanie narzędzi i akcesoriów

MODUŁOWY SYSTEM PRZECHOWYWANIA PACKOUT

Nie ważne czy to duże, czy małe firmy budowlane, remontowe, stolarskie czy też przydomowe warsztaty, w każdym z tych miejsc w trosce o narzędzia powinny być zastosowane najlepsze systemy do  ich przechowywania. Każdy sprzęt odpowiednio przechowywany i transportowany z pewnością dłużej będzie nam sprawnie służył.

Dążąc za potrzebami użytkowników firma Milwaukee, wprowadziła na rynek innowacyjny system do przechowywania narzędzi i akcesoriów: PACKOUT.

Jest to modułowy system, który zrewolucjonizuje transport, przechowywanie i organizację narzędzi. Oferta PACKOUT jest bardzo szeroka, możemy wybierać i łączyć dowolnie elementy takie jak skrzynki, organizery czy torby. System ten pozwala nam na dowolną konfigurację, tak aby, jak najlepiej dopasować ją do własnych potrzeb.

 

 

 

Torby

Torby z systemu PACKOUT są wykonane  z nylonu balistycznego 1680D, który jest bardzo mocnym i wytrzymałym materiałem. Posiadają solidną i specjalnie wyprofilowaną rękojeść. Metalowa obudowa zapewnia bezpieczeństwo przechowywanych narzędzi oraz stabilność torby. Odporna na uderzenia podstawa została specjalnie wyprofilowana tak, aby idealnie dopasowywać się do wszystkich elementów systemu.

Torby PACKOUT™
Torby PACKOUT™ 

Skrzynie

Kolejnym elementem systemu PACKOUT są skrzynie, które wykonane zostały z odpornych polimerów, zapewniając wytrzymałość w miejscu pracy. Skrzynie spełniają normy szczelności IP65, które gwarantują zabezpieczenie przed deszczem i brudem. Narzędzia chronione są również przed trudnymi warunkami atmosferycznymi. Elementami metalowymi wzmocnione zostały rogi skrzyń oraz zapięcia. Skrzynie wyposażone zostały również we wkładki, aby ułatwić organizację przechowywanych przedmiotów. Mają miejsce do zamocowania  ONE-KEY™ TICK™. Model PACKOUT 1 wyposażony jest w regulowaną rękojeść oraz kółka 9˝, które umożliwiają jazdę  po każdej powierzchni. Skrzynie można łączyć w dowolnej konfiguracji, idealnie dopasowując do własnych potrzeb.Skrzynie PACKOUT™

Organizery

Organizery odporne na uderzenia zapewniają wytrzymałość w miejscu pracy, ponieważ wykonane zostały z bardzo trwałych polimerów. Podobnie jak skrzynie, organizery spełniają normę IP65 chroniąc zawartość przed trudnymi warunkami atmosferycznymi i brudem. W zależności od modelu organizery wyposażone są w 5 do 10 niezależnych koszy, które bardzo ułatwiają organizację, a dodatkowo można je montować w dowolnym miejscu i dowolnej konfiguracji. Przed przemieszczaniem się zawartości podczas transportu zabezpiecza odpowiednio wyprofilowana pokrywa.Organizery PACKOUT™

 

Przekonaj się sam i sprawdź jak proste i bezpieczne jest przechowywanie i transportowanie narzędzi z systemem PACKOUT.


W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu:

Tech Poznań Sz. Orszulak, G. Bręcz Spółka Jawna
Głuchowska 1, 60-101 Poznań

Biuro Handlowe:

E-mail: biuro@tech-poznan.pl
Telefon: 61 661 60 50

Dostępne marki:

       

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl