Masz pytania lub potrzebujesz pomocy? Zadzwoń: 61 661 60 50 lub napisz: biuro@tech-poznan.pl

FESTOOL ROADSHOW 2022
FESTOOL ROADSHOW 2022

FESTOOL ROADSHOW 2022 w TECH Poznań

Dziękujemy za udział w tegorocznym Festool Roadshow 2022, który odbył się w Tech Poznań dnia 6.10.2022

Uczestnicy wydarzenia mieli okazję poznać nowości, w tym zagłębiarkę TS 60 K oraz ukośnicę przesuwną KSC 60 - zasilaną akumulatorowo. Dodatkowo można było zobaczyć jak działają akumulatorowy odkurzacz mobilny CTMC SYS i CTMC MIDI, które idealnie sprawdzą się podczas prac serwisowych

 

STOLIKOWA PILARKA TKS - technologia SawStop-AIM

Największym zainteresowaniem cieszył się pokaz stolikowej pilarki tarczowej TKS, podczas którego zaprezentowano działanie technologii SawStop-AIM. Do testów wykorzystano parówkę.  Pilarka stolikowa TKS to pierwsza pilarka Festool z innowacyjną technologią SawStop-AIM zwiększającą bezpieczeństwo podczas cięcia. W przypadku kontaktu ze skórą tarcza natychmiast zatrzymuje się i znika w powierzchni roboczej - ryzyko najcięższych skaleczeń podczas cięcia zostaje zredukowane.

  

Na zarejestrowanych użytkowników czekał upominek w postaci kubka Festool.

Dużą popularnością cieszyła się zabawa polegająca na zrobieniu zdjęcia i umieszczeniu go na social media. Nagrodą w zabawie był wykręcony na kole gadżet. Wśród nagród do wylosowania były: długopisy, ołówki, kominy, itp.

  

USŁUGI SERWISOWE FESTOOL 

Na stanowisku serwisowym czekał Doradca, który w sposób rzetelny przedstawił możliwości serwisowe Festool. Najpopularniejsze możliwości serwisowe Festool to:

  • gwarancja all-inclusive (bezpłatna kompleksowa wymiana, wymiana w przypadku kradzieży),
  • finansowanie PLUS 
  • Halo Festool
  • MyFestool

PODSUMOWANIE WYDARZENIA

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Mamy nadzieję, że Festool Roadshow w Tech Poznań zostanie w Państwa głowach na długo. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji z tego wydarzenia.

FESTOOL RELACJA - obejrzyj relację z Festool Roadshow 2022 w TECH Poznań

Dostępne marki:

       

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl