O firmie

KOMPLEKSOWOŚĆ

Specjalnością sklepu internetowego TECH Poznań jest nie tylko dystrybucja materiałów ściernych, maszyn i profesjonalnych narzędzi, ale także serwis elektronarzędzi, obsługa posprzedażowa oraz monitoring wdrażanych technologii. Prowadząc sklep internetowy z elektronarzędziami doskonale zdajemy sobie sprawę, że są to urządzenia, które czasem ulegają awarii. I o ile nie zdarza się to często, gdyż naszą ofertę stanowią sprawdzone i solidne elektronarzędzia Festool, Flex, Grit czy Fein, które cechują się podwyższoną bezawaryjnością, to jednak nie możemy zagwarantować, że każda dostępna u nas np. szlifierka taśmowa będzie służyć wiecznie. Jeśli szlifierki taśmowe oraz inne narzędzia nie będą używane zgodnie z przeznaczeniem lub będą poddawane zdecydowanym przeciążeniom, wówczas prędzej czy później ulegną one pewnym uszkodzeniom. Problem ten rozwiążą nasi serwisanci - doświadczeni i rzetelni fachowcy, którzy są mistrzami w swojej profesji.

DOŚWIADCZENIE

Wieloletnie doświadczenie to jeden z atutów firmy TECH Poznań. Dzięki temu potrafimy dostosować ofertę do wymagań naszych Klientów, którzy poszukują solidnych, funkcjonalnych i nowoczesnych rozwiązań. Dlatego też, sprzedawane przez nas materiały ścierne, narzędzia do drewna, elektronarzędzia i inne produkty pochodzą tylko i wyłącznie od sprawdzonych i uznanych producentów. Prowadząc sklep internetowy ze starannie wyselekcjonowanym asortymentem, dołożyliśmy wszelkich starań, aby wszystkie dostępne u nas papiery ścierne, tarcze szlifierskie, ściernice, szlifierki taśmowe, wyrzynarki i inne materiały oraz narzędzia odznaczały się wysoką klasą wykonania, a prace z ich użyciem przynosiły oczekiwane efekty. Gwarancją doskonałej jakości są ich marki. 3M, Flex, Klingspor, Fein, Festool - to tylko przykładowe firmy, z którymi od lat stale współpracujemy.

JAKOŚĆ

Dystrybucja produktów wysokiej jakości zawsze była, jest i będzie naszym priorytetowym celem. Na tym polu nie idziemy na żadne kompromisy. Stosowaną przez nas politykę jakości doceniło wielu Klientów. Dzięki temu możemy poszczycić się dobrą opinią i zaufaniem odbiorców, którzy uczynili nas nierzadko stałym dostawcą elektronarzędzi, maszyn i materiałów ściernych. Każdy oferowany przez nas papier ścierny, każda tarcza szlifierska, wyrzynarka, polerka, szlifierka taśmowa i wszystkie inne produkty są produktami, których elementarną cechą charakterystyczną jest doskonała klasa wykonania. Sukces na tym polu uzyskano dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii. Za ich wdrożenie odpowiadają znane i cenione marki - 3M, Flex, Festool, Fein, Klingspor i wielu innych producentów, z którymi mamy przyjemność współpracować.

TECHNOLOGIE

Wszystkie oferowane przez nas narzędzia ścierne - papiery, rolki, pasy, tarcze diamentowe do cięcia, tarcze ścierne do szlifowania, ściernice listkowe i inne, sprzedawane elektronarzędzia - szlifierki taśmowe i kątowe, wyrzynarki, polerki, wiertarki, frezarki itp., a także dystrybuowane narzędzia do drewna oraz pozostałe produkty mają jedną cechę wspólną. Zostały one wykonane w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne. Firma Tech Poznań prowadzi sklep internetowy oraz stacjonarny tylko i wyłącznie z innowacyjnymi materiałami i narzędziami, których jednym z wyznaczników ich jakości jest nowatorska technologia. W ten sposób możemy zagwarantować, że każdy Klient ma możliwość nabycia funkcjonalnego, niezawodnego i bezawaryjnego produktu, który nie tylko usprawni wykonywane za jego pomocą prace, ale wpłynie na fenomenalny efekt końcowy.

MISJA

Misją TECH Poznań jest dostarczać klientom indywidualnym i odbiorcom z branży przemysłowej tylko i wyłącznie sprawdzonych, funkcjonalnych, cechujących się doskonałą jakością wykonania materiałów ściernych, elektronarzędzi oraz posiadanych w ofercie maszyn. Satysfakcja Klientów jest naszym priorytetowym celem. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zarówno sprzedaż materiałów i narzędzi, jak też serwis elektronarzędzi były zawsze na wysokim poziomie. Zamierzenia te realizujemy w oparciu o współpracę ze znanymi i cenionymi producentami, a także dzięki osobistym predyspozycjom w postaci zaangażowania w dobro Klienta, bogatego doświadczenia w branży, profesjonalnego i indywidualnego podejścia do potrzeb odbiorców. Miarą naszego sukcesu i jednocześnie motywacją do dalszego rozwoju firmy oraz doskonalenia usług jest zadowolenie naszych kontrahentów. Jest nam ogromnie miło, że na tym polu możemy poszczycić się sporymi dokonaniami.

  

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl