Znajdź produkt idealny:
Producent
Cena
 • od
  do

Domino Festool

Kolejnym opatentowanym system od firmy Festool jest Domino Festool. Jest to system, który ma za zadanie ułatwiać i usprawniać frezowanie w litym drewnie. Dzięki Domino Festool jesteśmy w stanie wykonywać wysokoprecyzyjne frezy, które umożliwiają montaż łączników. Rozwiązanie Domino Festool zostało zaprojektowane dla specjalistów z branży meblarskiej, budowlanej oraz rzemioślników artystycznych. Przy pomocy frezarek Festool Domino łączenia elementów drewnianych stają się niewidoczne i wytrzymałe, a samo wykonanie otworów pod łączenia jest szybkie i proste. Frezarki Festool umożliwiają, aż o ok. 50% szybsze przezbrajanie w stosunku do stacjonarnych maszyn. Ruch obrotowy i wahadłowy wykorzystany podczas frezowania umożliwia wycinanie otworów bez śladu przypalania.

Frezarki do połączeń Domino

Festool Frezarka do połączeń DOMINO XL DF 700 EQ-Plus

Festool Frezarka do połączeń DOMINO XL DF 700 EQ-Plus
Festool Frezarka do połączeń DOMINO XL DF 700 EQ-Plus

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

6 482,32 zł

Cena netto: 5 270,18 zł

szt.

Frezarki do połączeń Festool Domino DF 500 Q-Set

Frezarka Domino DF 500 Q-Set umożliwia frezowanie otworów o średnicy od 4 mm do 10 mm i głębokości do 28 mm. Frezarka jest lekka, waży zaledwie 3,5 kg oraz zasilana jest sieciowo. Frezarkę Domino DF 500 Q-Set, w zestawie z wieloma akcesoriami oferujemy w naszym sklepie stacjonarnym oraz on-line.

W skład zestawu wchodzą:

 • frezarka Domino DF 500
 • frez DOMINO D5
 • klucz płaski SW 8
 • prowadnica dodatkowa
 • przewód sieciowy plug it (4m)
 • przykładnica do listew
 • przykładnica poprzeczna
 • Systainer SYS3 M 187

Frezarka idealnie nadaje się np. do produkcji okien, budowy stoisk targowych, wszelkiego rodzaju mebli, połączeń płytowych oraz ram i stelaży. Ciekawym ułatwieniem jest to, że już pierwszy łącznik Domino jest pozycjonowany za pomocą precyzyjnego otworu podłużnego, w wyniku czego zabezpiecza przed skręceniem się łączonych elementów. 

Frezarki Festool Domino są kompatybilne z systemami odsysania pyłu, wykorzystywanymi w odkurzaczach Festool. Dzięki czemu praca jest czystsza i bezpieczniejsza dla zdrowia. Zapraszamy do zapoznania się z filmem na koncie Youtube Festool w celu zapoznania się z zaletami oraz obsługą frezarki. 

Festool Frezarka do połączeń DOMINO XL DF 700 EQ-Plus

Frezarka do połączeń DOMINO XL DF 700 EQ-Plus jest największą i najmocniejszą frezarką Domino. Umożliwia frezowanie o średnicach od 8 mm do 14 mm i głębokości do aż 70 mm. Jest zasilana sieciowo i waży 5,5 kg. Idealnie nadaj się wykorzystania przy produkcji mebli z litego drewna o konstrukcji skrzyniowej i ramowej. Swoje zastosowanie znajdzie również przy wykonywaniu drzwi, stołów, krzeseł i innych konstrukcjach w zakresie nienośnego budownictwa drewnianego. Podobnie jak Frezarkę Domino DF 500 firma Tech Poznań posiada również w swojej ofercie frezarkę do połączeń DOMINO XL DF 700 EQ-Plus. W skład zestawu, który otrzymujecie Państwo, zamawiając na naszej stronie internetowej, wchodzą:

 • frezarka XL DF 700
 • frez DOMINO D 12 mm
 • prowadnica dodatkowa
 • pusta skrzynka na łączniki
 • klucz płaski SW 12
 • przewód sieciowy plug it (4m)
 • Systainer SYS3 M 437

Frezarka oferuje najwyższą stabilność połączeń łączników o wielkości 14 x 140 mm. Za pomocą frezarek Domino Festool jesteście w stanie wykonać każde połączenie w litym drewnie.

Inne frezarki oferowane przez firmę Festool

W portfolio produktowym firmy Festool możemy również znaleźć frezarki do krawędzi oraz frezarki górnowrzecionowe

Modułowa frezarka do krawędzi MFK 700 EQ-Plus jest to urządzenie oszczędne i uniwersalne. Dzięki wykorzystaniu konkretnych stołów frezarskich otrzymujemy narzędzie, za pomocą którego jesteśmy w stanie wykonać obróbkę krawędzi, naroży, wykonać wpusty, frezować, wykonywać profile, zaokrąglać krawędzie i wiele innych operacji. Frezarka ta jest wyposażona w elektroniczną regulację prędkości obrotowej w celu odpowiedniego dobrania do obrabianego materiału. Ponadto użytkowanie frezarki MFK 700 EQ-Plus jest niezwykle bezpieczne i długotrwałe, ponieważ urządzenie kontroluje temperaturę silnika. Frezarka została zaprojektowana do pracy z takimi materiałami jak lite drewno, okleinami PVC czy akrylem. Frezowanie, profilowanie krawędzi czy zaokrąglanie nie są przeszkodą, gdy używa się frezarki MFK 700 EQ-Plus.

Kolejną ciekawą propozycję od Festool jest frezarka górnowrzecionowa OF 2200 EB-Plus. Jest to urządzenie o dużej mocy 2200 Wa, które poradzi sobie z obróbką twardych i grubych materiałów. Frezarkę tę charakteryzuje łatwa wymiana frezów, beznarzędziowa wymiana pierścienia kopiującego i bieżni oraz prowadnica boczna przesuwna o 30° umożliwiająca ergonomiczną pracę. Warto wspomnieć o bardzo dużej sztywności frezarki, którą osiągnięto poprzez podwójne zaciski kolumny prowadzącej. Uzyskano dzięki temu większą precyzję frezowania i stabilne urządzenie. Za pomocą opisywanej frezarki możemy:

 • Wykonać wpusty i wręgi oraz profilowanie
 • Wyfrezować duże wybrania, łuki, okręgi przy pomocy szablonu do frezowania
 • Wykonać złącza kątowe za pomocą szablonu płytowego
 • Wyfrezować wybrania pod uszczelnienia drzwi oraz mechanizmy stosowane w krawędziach okien i drzwi

Tech Poznań oficjalny dystrybutor frezarek Domino Festool

Od wielu lat nasza firma współpracuje z Festool. Jesteśmy ich oficjalnym dystrybutorem, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować każdy produkt marki Festool w konkurencyjnej cenie. W naszym sklepie internetowym znajdziesz nie tylko frezarki Festool Domino, ale również odkurzacze przemysłowe, ukośnice, zagłębiarki, strugi, zakrętarki, wyrzynarki i wiele innych produktów. Obsługujemy klientów indywidualnych oraz oferujemy kompleksową usługę zapatrzenia w narzędzia, elektronarzędzia i maszyny, całe firmy produkcyjne. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami w celu dobrania odpowiedniego elektronarzędzia. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl