Znajdź produkt idealny:
Producent
Cena
 • od
  do

Zagłębiarki Festool oferta sklepu Tech Poznań

Firma Festool od ponad 90 lat udoskonala swoje produkty, aby nieustannie być liderem w branży elektronarzędzi. Posiada ponad 350 patentów i ponad 80 nagród dla produktów i firmy. Nic więc dziwnego, że Festool cieszy się ogromną popularnością i zadowoleniem Klientów. Festool stał się specjalistą w produkcji narzędzi elektrycznych, które są wykorzystywane w budownictwie, stolarstwie, malarstwie oraz wszelkiego rodzaju pracach renowacyjnych i monterskich. Produkty marki Festool charakteryzują się dużą niezawodnością i trwałością. Firma Festool w swoim portfolio produktowym posiada między innymi odkurzacze, zagłębiarki Festool, wiertarko-wkrętarki, frezarki, pilarki i wiele innych elektronarzędzi. To właśnie zagłębiarki Festool stały się jednym z największych motorów napędowych marki, ze względu na swoją innowacyjność oraz łatwość i bezpieczeństwo użytkowania.

Zagłębiarki

Festool Zestaw Combo - Cięcie TSC 55 K/PSC 420/TB M 137

Festool Zestaw Combo - Cięcie TSC 55 K/PSC 420/TB M 137
Festool Zestaw Combo - Cięcie TSC 55 K/PSC 420/TB M 137

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

5 043,00 zł

Cena netto: 4 100,00 zł

szt.

Festool Zagłębiarka TS 60 K-Plus Master Edition + TARCZA GRATIS

Festool Zagłębiarka TS 60 K-Plus Master Edition + TARCZA GRATIS
Festool Zagłębiarka TS 60 K-Plus Master Edition + TARCZA GRATIS

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

3 113,45 zł

Cena netto: 2 531,26 zł

szt.

Festool Zagłębiarka z podcinakiem TSV 60 KEBQ-Plus

Festool Zagłębiarka z podcinakiem TSV 60 KEBQ-Plus
Festool Zagłębiarka z podcinakiem TSV 60 KEBQ-Plus

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

4 064,35 zł

Cena netto: 3 304,35 zł

szt.

Festool Zagłębiarka akumulatorowa TSC 55 KEB-Basic

Festool Zagłębiarka akumulatorowa TSC 55 KEB-Basic
Festool Zagłębiarka akumulatorowa TSC 55 KEB-Basic

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

2 912,64 zł

Cena netto: 2 368,00 zł

szt.

Festool Zagłębiarka TS 60 KEBQ-Plus

Festool Zagłębiarka TS 60 KEBQ-Plus
Festool Zagłębiarka TS 60 KEBQ-Plus

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

3 065,55 zł

Cena netto: 2 492,32 zł

szt.

Zagłębiarki Festool

Produkty Festool, jak już wcześniej wspomniano, posiadają innowacyjne, opatentowane systemy. Wiele z tych systemów znajdują się w zagłębiarkach Festool. Ciekawym rozwiązaniem, które w profesjonalny sposób zwiększa bezpieczeństwo jest KickbackStop. To inteligentne zabezpieczenie rozpoznaje zablokowanie się tarczy pilarskiej w materiale, dzięki czemu zapobiega groźnym odbiciom podczas zagłębiania i cięcia. Rozwiązanie KickbackStop ogranicza możliwość uszkodzenia obrabianego przedmiotu, ale przede wszystkim redukuje ryzyko obrażeń operatora podczas pracy z narzędziem. Kolejnym ciekawym rozwiązaniem, które wykorzystano w zagłębiarkach Festool jest FastFix. System ten umożliwia szybką, łatwą i bezpieczną wymianę tarcz bez użycia narzędzi. Oczywiście narzędzia Festool używane do zagłębiania posiadają również zabezpieczenie przeciwodpryskowe. Zapewnia ono możliwość precyzyjnej pracy bez wyrw, z obu stron. Zabezpieczenie przeciwodpryskowe zapewnia dużą jakość podczas cięć poprzecznych, wzdłużnych, kątowych i ukośnych. Pracę z zagłębiarką Festool ułatwia również system prowadzący. Jest to kolejne wymyślone przez inżynierów Festool rozwiązanie, które zapewnia precyzję podczas pracy z urządzeniem. Szyna prowadząca, umożliwia płynne prowadzenie zagłębiarki podczas długich cięć. Ogólnych zalet zagłębiarek Festool jest naprawdę dużo, warto przyjrzeć się poszczególnym modelom, aby znaleźć produkt idealny dla siebie.

Zagłębiarki Festool - rodzina produktów

Obecnie Festool posiada 6 głównych typów zagłębiarek. Wszystkie te urządzenia charakteryzują się najwyższą jakością wykonania, innowacyjnymi systemami, bezpieczeństwem podczas pracy oraz precyzją wykonywanych operacji. Zagłębiarki różnią się od siebie przeznaczeniem, mocą i innymi szczegółami mającym znaczenie podczas użytkowania.

Poniżej lista zagłębiarek Festool, które można zamówić w naszym sklepie:

 • TSC 55 K – zasilana akumulatorem zagłębiarka, umożliwiająca cięcia o głębokości 55 mm oraz posiadająca funkcję KickbackStop.
 • TS 55 F – sieciowa zagłębiarka, która charakteryzuje się dużą precyzją i szybkością cięcia.
 • TS 60 K – kolejna akumulatorowe urządzenie, które pozwala na cięcia ukośne i poprzeczne, posiadająca zabezpieczenie KickbackStop.
 • TSV 60 K – zagłębiarka z podcianakiem, służy do obustronnego cięcia bez uszkodzeń obrabianego materiału.
 • TS 75 – urządzenie, które wyróżnia się maksymalną mocą wynoszącą, aż 1.600 W i głębokością cięcia 75 mm. Upora się z grubym, twardym drewnem oraz z innymi wymagającymi materiałami.

Dużą zaletą zagłębiarek Festool jest fakt, że są kompatybilne z odkurzaczami Festool. Dzięki czemu posiadając te dwa urządzenia, mamy pewność, że praca będzie wykonana sprawnie i bezproblemowo. Praktycznie każdy użytkownik elektronarzędzi znajdzie coś dla siebie w gamie produktowej marki Festool. Nie zależnie czy jesteś majsterkowiczem, czy wykwalifikowanym ekspertem, produkty marki Festool zaspokoją Twoje wymagania.

Festool Zagłębiarka z podcinakiem TSV 60 KEBQ-Plus

Ciekawym produktem od Festool jest zagłębiarka z podcinakiem TSV 60 KEBQ-Plus. Jest to nowość w ofercie produktowej marki Festool. Urządzenie wyposażone jest w podcinak o mocy 190 W. Dzięki temu uzyskano urządzenie, które jeszcze precyzyjniej zagłębia się w materiałach, uzyskując efekt cięcia bez wyrw. Zagłębiarka z podcinakiem posiada również wcześniej opisany system KickbackStop, który chroni użytkownika i obraniany materiał. Maszynę można zastosować do przecinania materiałów płytkowych, zarówno wykonanych z drewna, jak i tworzyw sztucznych. Możemy pracować z materiałami do 60 mm grubości, więc bez problemu uporamy się z panelami podłogowymi, deskami, płytami OSB itp. Urządzenie wyposażone jest w blokadę wrzeciona FastFix, dzięki czemu wymiana tarcz jest szybka i prosta. Zagłębiarka z podcinakiem TSV 60 K umożliwia pracę na placu budowy, warsztacie i wszędzie tam, gdzie przyda się precyzyjne cięcie materiałów budowlanych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na TSV 60 KEBQ-Plus

Zagłębiarka akumulatorowa TSC 55 5,0 KEBI-Plus/XL-FS

Jeżeli natomiast potrzebujesz akumulatorowej wersji zagłębiarki o dużej mocy to TSC 55 KEBI-Plus/XL-FS będzie idealnym wyborem. Ważąca zaledwie 3,6 kg zagłębiarka będzie świetnie sprawdzać się w miejscach, gdzie nie ma dostępu do stałego prądu lub w przypadku, jeżeli musimy być niezwykle mobilni. Urządzenie również posiada rozwiązanie KickbackStop oraz FastFix. Co otrzymasz w zestawie, który możesz kupić na naszej stronie internetowej:

 • Zagłebiarkę akumulatorwą TSC 55 5,0
 • 2 akumulatory BP 18 Li 5,0 ASI z funkcją Bluetooth
 • 2 szybkie ładowarki TCL 6
 • Szynę prowadzącą FS 1400/2
 • Tarczę pilarską z zębem drobnym HW WD42
 • Zabezpieczenie przeciwodpryskowe
 • Pojemnik na pył
 • Systainer SYS3 M 437
 • Okienko
 • Narzędzie do obsługi

Nasza aktualna oferta na zagłębiarkę akumulatorową.

Tech Poznań oficjalny dystrybutor zagłębiarek Festool

Od wielu lat współpracujemy z marką Festool, jesteśmy oficjalnym dystrybutorem jej produktów. Dzięki długoletniej współpracy możemy zaoferować Państwu praktycznie każdy produkt w konkurencyjnej cenie. W stałej ofercie posiadamy nie tylko zagłębiarki Festool, ale takie produkty marki jak: odkurzacze, pilarki, frezarki, zakrętarki, młotowiertarki, wiertarko-wkrętarki, wyrzynarki, ukośnice, szlifierki, radia i wszelkiego rodzaju akcesoria np. akumulatory, ładowarki, separatory i więcej.

W przypadku jakichkolwiek pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu pod numer telefonu 61 661 60 50 oraz do naszego sklepu stacjonarnego przy ulicy Kaczej 7 w Poznaniu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl